Airdrop kampanyalarını kaçırmayın.

Kriptocu

Yönetici
Yönetici
Kriptocu ailesi hepinize bol kazançlı bir gün dilerim.

Şimdi size güzel bir Airdrop haberim var,

Ripple; XRP (XRP) sahipleri için Sologenic (SOLO) Airdrop programı başlatacağını duyurdu ve bu duyurudundan hemen sonra.
Binance Global resmi açıklama yaparak bu airdrop destekleyeceğini açıkladı ve Binance resmi duyurusuna aşağıdan paylaşıyorum okuyun lütfen.

Airdrop destekleyecek kirpto para borsaları ve borsalara üye değilseniz aşağıdaki borsa listesine tıklayarak kriptocu'nun referans koduyla üye olabilirsiniz bu sayede ömür boyu %10 ile %60 kadar daha az komisyon ödemiş olacaksınız. "bu oran tercih ettiğiniz borsaya göre değişiklik gösterecektir")

XRP / SOLO Airdrop Destekleyecek Kripto Para Borsaları ve Referans Kodları
Binance Global: ( 319325012 )

Not: Diğer borsalardan henüz bir açıklama gelmedi veya göremedim eğer sizler bilgi sahibi iseniz lütfen yorum olarak yazın makaleyi güncelleyeyim.

Binance, XRP (XRP) Sahipleri için Sologenic (SOLO) Airdrop Programı'nı Destekleyecek​

Binance, XRP (XRP) sahipleri için Sologenic (SOLO) Airdrop Programı'nı destekleyecektir. Anlık görüntüler, 24/12/2021 günü saat 23.00 (TSİ) veya sonrasındaki bir zaman damgasına sahip, doğrulanmış ilk XRP hesap defteri endeks numarasında alınacaktır. Hak kazanan kullanıcılara airdrop ile dağıtılacak SOLO miktarı aşağıdaki formül ile belirlenecektir:
Alınacak miktar = Anlık görüntü anında sahip olunan XRP miktarı / Anlık görüntü anında Binance tarafından tutulan toplam XRP miktarı * Airdrop'ta Binance tarafından alınan toplam SOLO miktarı
Lütfen dikkate alınız:
  • Anlık görüntüler Spot cüzdanlarındaki XRP bakiyelerini içerecektir. Henüz dağıtılmamış XRP getirileri bu hesaplamaya dahil edilmeyecektir.
  • 10 XRP'den düşük olan XRP bakiyeleri (alım satım emirlerinde bulunanlar dahil), airdrop alamaz.
  • Proje XRP sahiplerine SOLO token dağıtımını tamamladıktan sonra, Binance SOLO tokenlerini hak kazanan kullanıcılara dağıtacaktır. Dağıtım tamamlandığında yeni bir duyuru yayınlanacaktır.
  • Diğer tüm coin/tokenler için uygulanan sıkı listeleme inceleme süreci SOLO'nun Binance'te alınıp satılması ve listelenmesi için de uygulanacaktır. Bu airdrop'un desteklenmesi, SOLO'nun listeleneceğini garanti etmez. Binance, şirket içi politikası uyarınca hiçbir listelemeyi garanti etmez.
  • Amerikalı kişiler, kuruluşlar ve yaptırıma tabi ülkelerden kullanıcılar bu airdrop'tan faydalanamaz. Daha fazla bilgi için lütfen Binance Kullanım Koşullarını okuyun.
SOLO'nun XRP sahiplerine nasıl dağıtılacağı hakkında daha fazla bilgi için lütfen aşağıdaki kaynaklara başvurun:
Risk uyarısı: Kripto para alım-satımı yüksek piyasa riski içerir. Lütfen yatırımlarınızı dikkatlice yapın. Binance, alım-satımdan kaynaklanan kayıplarınızdan sorumlu değildir.

Sevgili dostlar ben sadece bilgi paylaşmaktayım hiç kimseye tavsiye/öneride bulunmam bu nedenle alım/satım yaparken dikkatli olmanızı öneririm borsa kazancı yüksek olduğu gibi kaybıda bir hayli yüksek ekstra ekstra dikkatlı olmanız gerekir bol şans.

Son düzenleme: