Kriptocu

Yönetici
Yönetici
Merhaba arkadaşlar bu makalede "Binance Global: www.binance.com ve Binance TR www.trbinance.com " nasıl kayıt / üye olacağınızı anlatacağım.

Makale içeriğini güncellemekteyim anlayışınız için teşekkür ederim. (@Kriptocu )

Üye olurken referans kodlarımızı kullanmanızı önermekteyim neden mi?
Üyeliğiniz devam ettiği sürece %40 daha az komisyon ödeyeceksiniz.
Bkz:?

Son düzenleme:
Çözüm
Merhaba, İndirim kodu kullanmadan Binance global de hesap açmıştım. Şimdi bu hesabımı kapatırsam aynı kimlik bilgilerimle tekrar globalde kendi adıma hesap açabilirmiyim? sorun çıkarmı aynı kimlik bilgilerini kullandığım için?
Teşekkürler.

Eskiden bu çok kolaydı fakat yeni güncelleme ile biraz zorlaştırmışlar daha doğrusu Türkiye’deki yasal mevzuat göre davranıyorlar ve yasal olarak doğrulanmış bir hesap dışında yeni hesap açmamızı istemiyorlar.

Dilerseniz en sağlıklı bilgi için önce binance global ekibi ile görüşün durumu anlatın size yardımcı olacaklarını düşünüyorum.

Aşağıdaki adımları izleyerek yeni bir hesap açabilirsiniz.
  • Var olan hesabınızdaki tüm bakiye çekin hesabınızda TL veya kripto para bırakmayın yeni...

Çiçek

Yeni Üye
Merhaba,
İndirim kodu kullanmadan Binance hesabı açmıştım. Hesabı bu şekilde kullanırsak komisyon ödüyormuşuz.

Bu hesabımı tamamen sildikten sonra, aynı kimligimle indirim kodu kullanarak hesabımı yeniden açabilirmiyim?
Teşekkürler.

Kriptocu

Yönetici
Yönetici
Merhaba,
İndirim kodu kullanmadan Binance hesabı açmıştım. Hesabı bu şekilde kullanırsak komisyon ödüyormuşuz.

Bu hesabımı tamamen sildikten sonra, aynı kimligimle indirim kodu kullanarak hesabımı yeniden açabilirmiyim?
Teşekkürler.
@Çiçek aramıza hoşgeldin.
Binance global için mi?
Yoksa Binance TR mi?
Bu soruyu soruyorsunuz?

Çiçek

Yeni Üye
@Çiçek aramıza hoşgeldin.
Binance global için mi?
Yoksa Binance TR mi?
Bu soruyu soruyorsunuz?
Merhaba, İndirim kodu kullanmadan Binance global de hesap açmıştım. Şimdi bu hesabımı kapatırsam aynı kimlik bilgilerimle tekrar globalde kendi adıma hesap açabilirmiyim? sorun çıkarmı aynı kimlik bilgilerini kullandığım için?
Teşekkürler.

Kriptocu

Yönetici
Yönetici
Teşekkürler.

Eskiden bu çok kolaydı fakat yeni güncelleme ile biraz zorlaştırmışlar daha doğrusu Türkiye’deki yasal mevzuat göre davranıyorlar ve yasal olarak doğrulanmış bir hesap dışında yeni hesap açmamızı istemiyorlar.

Dilerseniz en sağlıklı bilgi için önce binance global ekibi ile görüşün durumu anlatın size yardımcı olacaklarını düşünüyorum.

Aşağıdaki adımları izleyerek yeni bir hesap açabilirsiniz.
  • Var olan hesabınızdaki tüm bakiye çekin hesabınızda TL veya kripto para bırakmayın yeni hesap açtıktan sonra var olan hesap kullanılamayacak.
  • Yeni bir e-mail adresi ile aşağıdaki referans kodlarımızı kullanarak yeni bir hesap açın.
Binance Global Referans Kodlarımız Aşağıdaki Gibidir.

• Daha önce doğrulanmış bir hesabınız olduğu için yeni hesabı KYC doğrulaması yapamayacaksınız.
  • Bu yüzden Binance Global destek ekibi ile görüşmeniz gerekecek kendilerine var olan hesabı artık kullanmak istemediğinizi ve bu nedenle eski hesapta var olan TC kimlik numaranızı kaldırılmasını talep edin.
  • TC kimlik numaranız var olan hesaptan kaldırıldıktan sonra yeni hesabınıza girin ve hesap doğrulama (KYC) işlemlerini tamamlayın hepsi bu kadar.
Not: Hesap açmak sorun değil kişi dilediği kadar hesap açabilir ama kimlik doğrulaması yapamayacağı için hesap aktif kullanılamayacaktır yani bir kullanıcının sadece 1 doğrulanmış hesabı olabilir.

Not2: Mesajın başında ilettiğim gibi en sağlıklı bilgiyi ilgili firmanın destek ekibinden alabilirsiniz bu nedenle yaşayacağınız herhangi bir sorunda sorumluluk kabul etmediğimizi bilmenizi isteriz.

Umarım anlattıklarım faydalı olmuştur. İşlemleri tamamladıktan sonra lütfen edinmiş olduğunuz bilgileri buradan bizlerle paylaşmanızı rica ederiz bu sayede eksik veya yanlış bilgi varsa bu içeriği güncelleyelim benzeri konuda sorun yaşayan olursa kendilerine rehber olmuş olur.

İyi akşamlar.

Son düzenleme:
Çözüm